REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Pro 10% slevu - klikněte zde!
Pro 10% slevu - klikněte zde!
Informace o promo kódu byly zaslány na zadaný e-mail
X
Už to skoro bude!

Než Vám pošleme e-mail s promo kódem, potřebujeme Váš souhlas.


Vyberte si z našich elegantních pokojů a apartmánů a těšte se na nezapomenutelný pobyt v srdci Prahy. Ať už přijedete sami, nebo se svými blízkými, na tomto krásném místě na vás čekají úžasné zážitky. Pokud jedete na pracovní pobyt, náš hotel bude perfektní základnou pro vaši úspěšnou cestu. 

SROVNÁNÍ POKOJŮ
POKOJ DELUXE

Každý z našich 80 moderních Deluxe pokojů od české designérky Kateřiny Kovalovské je tím pravým místem pro Váš pobyt.


Originální zařízení, vzdušnost, kvalitní materiály a barevné kontrasty s doplňky Swarovski si jednoduše zamilujete.

POKOJ EXECUTIVE

Jste nároční? Pak je pro Vás jeden z našich 23 prostorných Exekutivních pokojů s mnoha službami navíc tou pravou volbou. 


Každý z pokojů byl exkluzivně navržen přední českou designérkou Kateřinou Kovalovskou s důrazem vytvořit přitažlivý a útulný pokoj, ve kterém se budete cítit jako doma.

GIN & TONIC SUITE

Apartmán Gin & Tonic je ideální volbou pro hosty, kteří od svého pobytu chtějí ještě něco navíc. Více prostoru, nádherně navržený interiér, a k tomu bezplatný minibar a koktejl na uvítanou při příjezdu. 

MARTINI SUITE

Oblíbený apartmán Martini nabízí ještě více prostoru. S oddělenou ložnicí a obývacím pokojem bude váš pobyt o to pohodlnější.


V diskrétním a elegantním interiéru se budete cítit jako doma – perfektně si tu odpočinete třeba po dni stráveném toulkami po krásách Prahy. 

COSMOPOLITAN SUITE

Náš špičkový apartmán Cosmopolitan si jednoduše zamilujete. 


Díky velkorysému prostoru, který nabízí oddělenou ložnici a velký obývací pokoj, je skvělým útočištěm pro romantický pobyt v páru, luxusním zázemím pro návštěvu města i pro služební cesty.