Vyberte jazyk
Buďte informováni o novinkách a speciálních
nabídkách přímo do Vašeho emailu

Jméno a příjmení
E-mail


     REGISTROVAT              ZAVŘÍT
SCROLL

Konference a soukromé oslavy

Uspořádejte Vaši konferenci, svatbu nebo jinou společenskou událost v jednom z našich unikátních konferenčních sálů s denním světlem, profesionální obsluhou a kuchyní Zdeňka Pohlreicha.

COSMOPOLITAN Hotel Prague - Konferenční sál Champagne
i2i1

Konference

Konferenční sál Champagne s kapacitou pro maximálně 100 osob je tím pravým místem pro pořádání Vašich firemních meetingů, školení, seminářů a workshopů. Za hezkého počasí můžete vychutnat přestávku na kávu a občerstvení ve vnitrobloku, který se nachází hned vedle sálu za jeho francouzskými okny. Díky nim je v sále dostatek denního světla.

V hotelu COSMOPOLITAN Vám nabízíme jen ty nejlepší služby. Od samého počátku Vám bude k dispozici naše zkušená Event Managerka Markéta Turková s jejíž pomocí se Vaše akce u nás stane nezapomenutelnou.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Kapacity sálu

víceméně   kontakt

Uložit

Soukromé oslavy

Chcete uspořádat svatební hostinu, oslavu narozenin nebo třeba rodinnou večeři? Pak je náš salonek Champagne v hotelu COSMOPOLITAN tou správnou volbou!

Naši kuchaři pod vedením Zdeňka Pohlreicha a Ondřeje Jíni pro Vás připraví menu dle Vašich představ, díky kterému se akce u nás stane nevšedním gastronomickým zážitkem. Neváhejte se na nás obrátit pro konkrétní nabídku.

Kontakt

Kapacity sálu

víceméně   kontakt

Uložit